Výhodná půjčka pro živnostníky a firmy je na světě

Začínáte s podnikáním? Potřebuje k nastartování své živnosti základní kapitál? V bance jste se setkali se zásadním odmítnutím? Pak se obraťte na Nova credit. Dobře se orientujeme na českém finančním trhu a víme, že začínající podnikatelé, živnostníci či OSVČ mají obvykle velký problém získat úvěr. Pokud chtějí půjčit peníze, musí vždy něčím ručit, doložit daňové přiznání nebo prokázat stálý příjem. Abychom pomohli, a to nejen začínajícím firmám, ale i zkušeným živnostníkům, kteří potřebují rychle hotovost, vytvořili jsme speciální profesní půjčku, která nabízí až 30.000 Kč se splatností až 12 měsíců.

Půjčka pro firmy podpoří vaše obchodní záměry

Účel světí prostředky. Jsou situace, abyste dostáli svým firemním závazkům či stabilizovali svoji živnost, kdy potřebujete rychle finanční prostředky. Nejschůdnějším řešením je speciální půjčka pro živnostníky, OSVČ a podnikatele, kterou nabízí Nova credit. Naše speciální půjčka má řadu nesporných výhod. Je rychlá a oproti bankovním půjčkám má při sjednávání vyšší toleranci, takže na ni snadno dosáhnete. Co je však nejdůležitější, naše půjčka je maximálně transparentní a bez skrytých výdajů. Pro schválení půjčky pro OSVČ, živnostníky a podnikatele vyplníte jen online žádost a doložíte občanský průkaz, druhý libovolný průkaz s fotografií a číslo vašeho bankovního účtu, na který vám pošleme peníze.

Půjčit si peníze není žádná ostuda

Pojďme se na půjčku detailně podívat. Vše je jen a jen na vás a na vašem rozhodnutí. Půjčit si můžete od 5.000 Kč  ̶  30.000 Kč, v násobcích 5.000 Kč. Vybrat si můžete i splatnost půjčky: 3, 6, 9 nebo dokonce 12 měsíců. Půjčku pro živnostníky, OSVČ a podnikatele můžete samozřejmě i kdykoli během jejího trvání splatit. Nyní se ale pojďme podívat na konkrétní příklady. Pan Oleg Novák se rozhodl půjčit si na rozjezd svého vysněného autoservisu 25.000 Kč. Jelikož jde na jistotu, hodlá splácet po dobu devíti měsíců. Z naší strany to není žádný problém. Jeho měsíční splátka činí 5.239 Kč. Pak je zde další příklad. Paní Petra Procházková je zkušený a prozíravý živnostník a ráda se k nám vrací. Nyní, s vidinou nové zakázky, se rozhodla pro nákup nového materiálu do své krejčovské dílny a půjčila si u nás 10.000 Kč. Půjčku hodlá vrátit již za 6 měsíců. Její měsíční splátka je tak pouhých 2.945 Kč.

Vidíte, je to snadné a půjčíme i vám. Kontaktujte nás na www.novacredit.cz ještě dnes. Na našich stránkách nejdete jednoduchou a přehlednou online kalkulačku, kde si můžete vaši půjčku navolit a také online formulář žádosti o půjčku. Můžete nám také zavolat na naši infolinku +420 775 066 168. Máme korektní přístup a vážíme si svých klientů.

 

Využijte naší snadné a rychlé on-line žádosti o půjčku