Půjčka pro živnostníky, firmy a OSČV umí vytáhnout trn z paty

Potřeba "PŮJČIT SI" je stará snad jako lidstvo samo a první záznamy, kdy instituce půjčuje lidem, najdete již ve starém Babylonu, následně v Egyptě a také i ve starověkém Řecku. Z této doby máme i první peněžní produkty: úvěry, směnárenství či peněžní vklady. Půjčky "se provozují" ve všech kulturách a dle dochovaných záznamů byl jedním z prvních "půjčkařů" Pythius, a to již v 5. století př. n. l. Zmínky o půjčkách najdeme prakticky v každém historickém dokumentu, dokonce i v bibli. Jedním z prvních novodobých bankéřů, kteří se mimo jiné zaobírali i půjčkami, byla rodina vážených Rotschildů.

Půjčky pro OSČV, živnostníky a podnikatele mají letitou tradici

Nejznámější nebankovní půjčky pro podnikatele v naší novodobé historii vykonával patrně již ve 14. století jeden člen rodiny Medicejů, který přímo venku na lavici přijímal vklady a následně peníze půjčoval podnikatelům. I on se držel třech základních pravidel solidní nebankovní půjčky. Nikdy nechtěj poplatky předem, požaduj úroky o odpovídají výši a smluvní podmínky musí být vždy naprosto jasné, jinými slovy, buď transparentní. Z této dobré tradice vychází i speciální profesní půjčka Nova credit, která je určena živnostníkům, OSVČ a podnikatelům. Naše nebankovní půjčka má za úkol pomoci finančně při startu nových projektů, nabídnou finanční prostředky v nouzi či překlenou nepříznivou situaci, kdy se vám nedaří nebo čekáte-li na zpožděnou platbu od nekorektních klientů. Vaše důvody však udávat nemusíte.

Půjčka pro podnikatele Nova credit přináší klid do vašeho podnikání

Speciální profesní půjčka Nova credit vám nabízí možnost získat až 30.000 Kč se splatností až 12 měsíců. Jelikož je určena živnostníků a podnikatelům, je oproti bankovním půjčkám rychlá a má při sjednávání i vyšší toleranci, takže na ni snadno dosáhnete. Naše půjčka pro živnostníky a podnikatele je také maximálně transparentní a zcela bez skrytých výdajů. Stačí jen, abyste si na našich internetových stránkách pomocí online kalkulačky nadefinovali její výši a dobu splácení a vyplnili online žádost. Pro realizaci vaší půjčky pak doložíte jen občanský průkaz, druhý libovolný průkaz s fotografií a číslo vašeho bankovního účtu, na který vám pošleme peníze.

Jsme připraveni půjčit i vám. Kontaktujte nás na www.novacredit.cz ještě dnes. Pro rychlé jednání pak využijte naši interaktivní online kalkulačku a online formulář žádosti o půjčku. Můžete také volat naši infolinku +420 775 066 168. Máme korektní přístup a vážíme si svých klientů.

 

Využijte naší snadné a rychlé on-line žádosti o půjčku