Objevte výhodnou půjčku pro živnostníky a firmy

Podnikáte a potřebujte půjčit finanční prostředky? Rozhodli jste se investovat do vaší živnosti či firmy? Chcete realizovat nějakou platbu a nedostává se vám hotovosti? Neradi sdělujete, za jakým účelem si půjčujete? Pak se obraťte na Nova credit. Připravili jsme pro vás speciální půjčku, která je určena především podnikatelům, OSVČ a také živnostníkům. Na rozdíl od naší jednorázové půjčky, která má svoji hranici 20. 000 Kč, vám tato speciální profesní půjčka nabízí možnost získat až 30.000 Kč se splatností až 12 měsíců.

Půjčit si peníze je zcela normální

Nebankovní půjčky mají oproti klasickým půjčkám i řadu předností. V první řadě je to rychlost vyřízení půjčky. Rychlost se týká nejen rychlého sjednání půjčky, které probíhá online, ale také rychlého schvalování, a navíc i rychlého předání peněz  ̶  Nova credit vám poukáže peníze na váš účet. Další výhodou, kterou přináší naše speciální půjčka pro firmy, OSVČ a živnostníky, je i větší tolerance při sjednávaní a minimum poskytovaných údajů, než mají bankovní instituce. A do třetice všeho dobrého, je to i naprostá transparentnost půjčky. Na našem internetovém portálu máte k dispozici interaktivní kalkulačku, kde si můžete vše snadno a přehledně nadefinovat  ̶  kolik si chcete půjčit, a také na jak dlouho. Měsíční splátka, včetně počtu splátek a ceny půjčky, se vám objeví IHNED! Toť vše! Žádné skryté poplatky.

Využijte výhodné půjčky pro firmy

Naše speciální půjčka pro OSČV, podnikatele a živnostníky pomohla vyřešit již řadu nepříjemných situací a pomůžeme s financemi i vám. Vše je jednoduché. Na našich stránkách najdete, vedle interaktivní kalkulačky, i online formulář žádosti a přesný návod, jak postupovat, včetně nejčastějších otázek a potřebných kontaktů. Pak stačí doložit jen váš občanský průkaz, druhý libovolný průkaz s fotografií a číslo vašeho bankovního účtu, na který vám pošleme peníze. Každou žádost půjčky pro živnostníky, OSVČ i podnikatele posuzujme individuálně a vyřizujeme v co nejkratší možné lhůtě. V naší nabídce najdete i půjčky s ručitelem.

Kontaktujte nás na www.novacredit.cz ještě dnes. Jsme připraveni vám ihned pomoci s vaší finanční situací. Můžete nám také zavolat na naši infolinku +420 775 066 168. Máme korektní přístup a vážíme si svých klientů.

 

Využijte naší snadné a rychlé on-line žádosti o půjčku